Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż żal tego czytać.Co komu przeszkadza ile się ma dzieci,jakby ich nie było stać to by nie mieli.Przecież 500 jest dopiero od teraz a oni już mają 4.Z niektórych komentarzy bije takie chamstwo ,że szkoda komentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej gdy dzieci są  małe nie objęte obowiązkiem szkolnym wtedy to problem, ale też można dać radę bo jedno chodzi po drugim w ubraniach, obiad też można ugotować smaczny na kostkach np: schabowych bo wystarczy dobrze gospodarować zasobami, wiem coś o tym sama wychowywałam co prawda 2 dzieci za moje 1250zł pensji i 400 zł alimentów na dwoje, powiem krótko nigdy nie chodziły głodne i gorzej ubrane od innych dzieci mimo że nie korzystałam z żadnych świadczeń socjalnych bo nawet rodzinnego nie miałam. Oni też dają radę a te dodatkowe pieniądze im się przydadzą . A dlaczego nie oburza was gdy te 500+ dostaną posłowie, senatorowie, osoby na dobrze płatnych stanowiskach, prezesi spółek czy biznesmeni którzy nieraz mają dochód i 20 tyś na osobę , bo mnie wkurza ze mój znajomy który zarabia 8 tys a jego żona 3,5 tys też dostanie bo oni mają 2 dzieci.
Racja.Jak ktoś jest zaradny to i na wodzie zupę ugotuje.Kto ma dużo temu i tak mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracujący, emeryci domagajmy się 6 tys. za pracęeeeeeeee, walczmy o naszą godność, bo pieprzone pisowce zagłodzą nas za to, że pracujemy, i to jest po bożemu, że za pracę dają jałmużnę, przecież sam papież powiedział, abyśmy nie rozmnażali się jak królikki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracujący, emeryci domagajmy się 6 tys. za pracęeeeeeeee, walczmy o naszą godność, bo pieprzone pisowce zagłodzą nas za to, że pracujemy, i to jest po bożemu, że za pracę dają jałmużnę, przecież sam papież powiedział, abyśmy nie rozmnażali się jak królikki
idź dziadu na manifestację KOD-u i pomachajcie sobie makietą penisa stworzoną za miejskie pieniądze w Centrum Kultury w Lublinie. Potem pocieszcie się że za bronka spod żyrandola było lipiej i dalej POpierajcie alimenciarza z pzpn, swojego wspniałego wieszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm...Kilka uwag. Osobiscie jestem krytyczny wobec programu 500+, uważam, że  nie przełoży się to na dzietność Polek, moim zdaniem nikt normalny dla 500 zł nie zdecyduje sie na kolejne dziecko bo miesięczne koszty utrzymania dziecka na przyzwoitym poziomie są wyższe niż 500 zł miesięcznie.Dodatkowo, żeby komuś coś daćinnym trzeba zabrać np.w postaci podatków. Może i dzięki programowi urodzi się trochę więcej dzieci, ale wątpię czy w skali kraju program ten wyjdzie na +. Ale nie wtym rzecz. Chciałem napisać kilka słów o negatywnych komentarzach na temat tej rodziny i w ogóle na temat rodzin wielodzietnych. Moim zdaniem, żeby pisać takie komentarze to trzeba być albo nie mogącym mieć dzieci gejem, impotentem, osobą bezpłodną albo jakąś zaje***ą feministką. Ludzie co was to obchodzi!!! Chcą mieć dzieci to mają!! Wy niemożecie (nie chcecie) wasza sprawa. Ale zadajcie sobie proste pytanie. Kto będzie robił na wasze emerytury. Polsce grozi zapaść demograficzna. Naprawdę chcecie w Polsce  Ukraińców i Arabów? Skąd wiecie, że będą na nas pracować a nie tylko bardziej obciążać system opieki społecznej. Naprawdę tak was  podniecają "obce kultury"? A swoją drogą skąd wiecie, że trend, że obcy cywilizacyjnie nam przybysze mają wiele dzieci jest trendem wiecznym? Co będzie jak i u nich demografia się załamie i będą mieć mało dzieci. Co wtedy??!
Masz rację.  Wśród tych co piszą negatywne komentarze zapewne roji się od pedałów, bezpłodnych, impotentów, nosicieli HIVa albo innego syfa (nie poruchaja bo jeszcze nie daj Bóg kogoś zakażą), kobiet po aborcji albo zajadłych feministek. Ludzie co was to obchodzi. Mają dzieci to mają ich sprawa. Jako naród jest nas coraz mniej. Wymieramy. Kto będzie w przyszłości na nas pracował. Dla kogo my będziemy pracować. Mało dzieci w szkole to niepotrzebne szkoły. Niepotrzebne przedszkola. Niepotrzebne sklepy dziecięce i producenci zabawek. Mało młodzieży to mało klubów młodzieżowych, mało kebabów, pizzerni itp. Mało młodych małżeństw to mało nowych mieszkań, mało samochodów, warsztatów samochodowych itp. Kto jeździ na wakacje? Głównie młodzi ludzie. Mało  młodych ludzi to potężne straty dla branży turystycznej. Kogo chcecie na ich miejsce uchodźców? Popatrzcie co się dzieje na Zachodzie, większość z nich siedzi na zasiłkach. Co tworzą bilans dodatni dla tych państw? Mówią, że tamte kultury chcą mieć dzieci, rodzą dzieci i na nich w przyszłości ma sie opierać demografia. A ja się pytam niby czemu? Czemu to niby oni maja mieć dzieci a my nie, czemu tamta kultura jest wg. coniektórych stworzona do rodzenia dzieci a nie nasza? Co będzie jak i tam się dzieci przestaną rodzić? Na czym stanie świat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka nienawiść tylko dlatego ze maja czworo dzieci wszyscy hejterzy a może tyko jeden strzelcie se barana! ze utrzymujecie więźniów i stada urzędasów to wad nie boli?uważacie ze rodzina wielodzietna to patologia ?każdy kto tak pisze sam jest patologia szlag mnie trafia jak czytam niektóre komentarze czy nagle będziecie więcej kupować żreć i pracować by dołożyć na 500 ➕ jakos do tej pory radzili sobie i bez tych pieniędzy z konta w banku tez nikt wam nie zabierze wiec po co ten jad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę, my chcemy za pracę godne wynagrodzenia i emeryturę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my chcemy za pracę godne wynagrodzenie i godną emeryturę my chcemy za pracę godne wynagrodzenie i godną emeryturę my chcemy za pracę godne wynagrodzenie i godną emeryturę my chcemy za pracę godne wynagrodzenie i godną emeryturę my chcemy za pracę godne wynagrodzenie i godną emeryturę my chcemy za pracę godne wynagrodzenie i godną emeryturę my chcemy za pracę godne wynagrodzenie i godną emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację.  Wśród tych co piszą negatywne komentarze zapewne roji się od pedałów, bezpłodnych, impotentów, nosicieli HIVa albo innego syfa (nie poruchaja bo jeszcze nie daj Bóg kogoś zakażą), kobiet po aborcji albo zajadłych feministek. Ludzie co was to obchodzi. Mają dzieci to mają ich sprawa. Jako naród jest nas coraz mniej. Wymieramy. Kto będzie w przyszłości na nas pracował. Dla kogo my będziemy pracować. Mało dzieci w szkole to niepotrzebne szkoły. Niepotrzebne przedszkola. Niepotrzebne sklepy dziecięce i producenci zabawek. Mało młodzieży to mało klubów młodzieżowych, mało kebabów, pizzerni itp. Mało młodych małżeństw to mało nowych mieszkań, mało samochodów, warsztatów samochodowych itp. Kto jeździ na wakacje? Głównie młodzi ludzie. Mało  młodych ludzi to potężne straty dla branży turystycznej. Kogo chcecie na ich miejsce uchodźców? Popatrzcie co się dzieje na Zachodzie, większość z nich siedzi na zasiłkach. Co tworzą bilans dodatni dla tych państw? Mówią, że tamte kultury chcą mieć dzieci, rodzą dzieci i na nich w przyszłości ma sie opierać demografia. A ja się pytam niby czemu? Czemu to niby oni maja mieć dzieci a my nie, czemu tamta kultura jest wg. coniektórych stworzona do rodzenia dzieci a nie nasza? Co będzie jak i tam się dzieci przestaną rodzić? Na czym stanie świat?
  ściągnij tych co wyjechali za chlebem bo oni za wuja za 1300 zł na wrócą a nie narodzić i co, klepać biedę, klepiemy już pracując za 1300 zł, na zachodzie owszem, tam zarabiajajajajajajajajajaj najmniej 5-6 tysięcy a nie 1850 zł, umiesz tylko płodzić dzieci  i głupoty wypisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też wychowywałem z żoną 4 dzieci zapieprzaliśmy we dwoje wynajmując niańkę na godziny 500 nie było, mało tego zabrali nam rodzinne bo dochód przekroczył coś około złotówki a zarobki były nieznacznie wyższe od najniższej krajowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też wychowywałem z żoną 4 dzieci zapieprzaliśmy we dwoje wynajmując niańkę na godziny 500 nie było, mało tego zabrali nam rodzinne bo dochód przekroczył coś około złotówki a zarobki były nieznacznie wyższe od najniższej krajowej
Szacun.Pewnie nie raz brakowało do pierwszego ale nie narzekaliście ,albo tylko po cichu, a mam nadzieję ,że pociecha z dzieci jest bezcenna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze że ten program wchodzi. Jak matka ma zarobić 1200 zł to lepiej niech sama zajmie się wychowaniem dzieci a Państwo niech wspomoże taką rodzinę. Program i tak trwa do 18 roku życia, pomóżmy swoim obywatelom a nie przydzielonym do Polski "pseudo-uchodźcom", którzy tylko patrzą jak zwiać do Niemiec albo UK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chora sytuacja,zamiast zapewnić ludziom pracę to rozdaje się pieniądze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto im kazal miec 4 dzieci??? Od 10 lat kupuja pieluchy na wlasne zyczenie, a teraz kazdy Polak ktory placi podatki bedzie im kupowal pieluchy. Kolonie, rozwijanie zainteresowan??? A moze pojdzie pani do pracy i zarobi na dzieci ??? Ja mam jedno dziecko i daje sobie rade bez 500+, poza tym maja panstwo podreczniki dla dzieci za darmo, a ja swojemu dziecku musze kupic, proponuje jeszcze 4 bedzie wiecej darow bozych , i niech maz zuci prace , bo dwie dlonie to za malo aby wyciagac rece po cudze
żal mi Cie!! pewnie nie masz żadnego dziecka. A na Twoja emerture głupia kobieto kto bedzie robił? Skrzaciki? Wybierz sie do psychiatry czym predzej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za to zapłaci ? My wszyscy... nie tędy droga do pomocy, bo niestety najwięcej na tym zyska patologia, a nie potrzebujące rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej rodzinie dałbym i 1000 zł na każde dziecko, bo na to zasługują. Gratuluję pięknej rodziny.
To daj. Ale ze swoich. Jakżeś taki hojny  i cudze rozdajesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam jedno dziecko bo mnie nie stać na 2, 3 czy 4 i kasy z 500+ nie dostanę. Gówno nie ustawa bo ja nic z tego nie mam, a będę musiał łożyć na nią z podatków, wyższych cen w marketach itd.... Żona nie pracuje, ja mam nieco więcej niż 800 na głowę ale mam kredyty w tym kredyt we franku na mieszkanie i co? Też przędę od wypłaty do wypłaty i 500+ mnie nie obejmuje bo nie uwglądnia kosztów obecnych jakie się ponosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niejaka pan premier Margaret T. już dawno temu mówiła, że jeśli rząd daje komuś pieniądze to znaczy, że daje twoje pieniądze, bo rząd swoich pieniędzy nie ma - oj mądra kobieta była!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że wszyscy zapłacimy za ten program ,ale lepiej niech dostaną dzieci niż "wybrancy narodu" na kawior i ośmiorniczki ,nie sądzicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że łatwiej do pracy chodzić i 2 dzieci wychowywać niż zajmować się domem i 4 ką rozrabiaków. Cieszę się że są w Polsce wartościowe rodziny wielodzietne właśnie takie jak ta bo niestety, ale dzieci się muszą rodzić żeby kryzysu demograficznego nie było, a nie wszyscy mają siłę i cierpliwość do dzieci. Ja za żadne pieniądze nie zdecydowałbym sie na 3 cie dziecko bo ledwo z 2 ką daje rade... Pozdrawiam rodzinkę Paciów i powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...